Чернігівський район, Чернігівська область

Голова Гончарівської територіальної громади

Рудник Віталій Миколайович

Народився  07 серпня 1975 року в с. Лебедівка, Козелецького району, Чернігівської області.

Освіта: вища.

• Закінчив  історичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту і  факультет публічного  управління та адміністрування Чернігівського  національного  технологічного  університету.
  • З 1997 по 2002 рік працював в Анисівській середній школі Чернігівского району на посаді учителя історії та географії.
  • З 2002 по 2007 рік працював у відділі організаційної і кадрової роботи Чернігівської райдержадміністрації на посадах спеціаліста I категорії, головного спеціаліста, начальника відділу, директора  Чернігівського районного Центру СССДМ.
  • З 2008 по липень 2010 – головний спеціаліст з організаційних питань Чернігівського обласного секретаріату  Єдиного  Центру.
  • З липня по листопад 2010 року – начальник організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської районної ради.
  • 31 жовтня 2010 року, 25 жовтня 2015 року  обирався на посаду Гончарівського  селищного  голови.
  • 11 грудня  2016 року обраний головою Гончарівської територіальної громади.

Громадянин України. Позапартійний. Проживає в селищі Гончарівське.

Контактний телефон: 096-94-17-711, е-mail: Goncharivske_rada@ukr.net