Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту

Гончарівської селищної ради

Чернігівського району

Чернігівської області

Відділ є виконавчим органом Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області. Функціонує відповідно до Положення про Відділ, затвердженого рішенням 19 сесії Гончарівської селищної ради сьомого скликання від 17 травня 2018 року для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері культури, сім’ї, молоді та спорту. Відділ є підзвітним і підконтрольним селищній раді, підпорядковується її виконавчому комітету та селищному голові.

Юридична адреса: 15558, Чернігівська область, Чернігівський район, смт.Гончарівське, вул.Танкістів, буд.48А.

Електронна пошта: goncharivske-kultura@ukr.net

Начальник відділу – Смирнова Євгенія Володимирівна

Графік  роботи:
 Понеділок – четвер: з 8-00 до 17-00;

п’ятниця : з 8-00 до 16-00;
 перерва : з 13-00 до 14-00;

вихідний: субота, неділя.

Завданнями Відділу є:

• Реалізація державної політики у сфері культури, сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та оздоровлення дітей.
  • Здійснення контролю за дотриманням законодавства України з питань культури, мистецтва, молоді та спорту.
  • Сприяння підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації працівників закладів культури та спорту, підпорядкованих Відділу.
  • Забезпечення, у межах наданих повноважень, доступності позашкільної мистецької освіти.
  • Створення умов для розвитку професійного та аматорського  мистецтва, організації  культурного дозвілля, розвитку фізичної культури  та спорту.
  • Сприяння захисту прав і законних інтересів суб'єктів діяльності в галузі культури  громади, залучення молоді до розбудови громади та забезпечення реалізації прав громадян на свободу художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних та спортивних послуг для кожного громадянина в межах повноважень Відділу.

ПЕРЕЛІК ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БАЗОВОЇ МЕРЕЖІ ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (ОТГ)

ГРАФІКИ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

ПЕРЕЛІК ТА РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ