Завідуюча  -  ПАДАЛКО ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

Основними завданнями амбулаторії є:

• надання населенню безоплатної ПМСД, у тому числі невідкладної медичної  допомоги;
  • забезпечення реалізації права пацієнтів вибрати лікаря, що надає первинну медико-санітарну допомогу;
  • організація надання населенню долікарської медичної допомоги підпорядкованими фельдшерсько-акушерськими пунктами;
  • взаємодія з дитячими дошкільними закладами та навчальними закладами на території громади;
  • здійснення обов'язкових медичних профілактичних оглядів;
  • дотримання обсягу та якості ПМСД відповідно до медичних стандартів, клінічних протоколів та інших документів з медичної практики;
  • проведення просвітницької роботи серед населення з питань   профілактики основних епідемічних      та неепідемічних захворювань.

Забезпечують  якісне надання медичних послуг гончарівцям   три  досвідчені  сімейні  лікарі:

• Падалко Людмила Анатоліївна – лікар вищої категорії;
  • Хмара Людмила Іванівна - лікар другої категорії;
  • Коваленко Олена Василівна  - лікар другої категорії;
  • Байрачний Микола Олексійович – лікар-стоматолог- лікар першої категорії;

Працює 7 кваліфікованих медичних сестер, реєстратор, лаборант, водій медичного автомобіля.

В амбулаторії,  окрім трьох кабінетів сімейних лікарів, функціонують  стоматологічний та фізіотерапевтичний кабінети, де на­да­ють­ся пос­лу­ги з елек­тро­фо­ре­зу, вих­ро­во­го стру­му, маг­ні­то­те­ра­пії то­що. Встановлений  ін­га­ля­то­р для лі­ку­ван­ня та від­нов­лен­ня фун­кцій ди­халь­них шля­хів. Діє  клінічна лабораторія,  є маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, ЕКГ(придбано новий  ЕКГ-апарат), працює  реєстратура, для зручності очікування обладнаний хол, а також функціонують три палати  на 6 ліжок для денного стаціонару. Тут під наг­ля­дом мед­сес­три мож­на прий­ня­ти кра­пель­ниці.

За 11 місяців 2017р. прийнято лікарями Гончарівської амбулаторії ЗПСМ -10 813 чол., з них 6 849-дітей. Зроблено 16 500 аналізів, 638 кардіограм на новому ЕКГ -апараті.

В селищі цілодобово працює відділення швидкої допомоги.

Працює амбулаторія щоденно (окрім неділі) з 08.30 до 15.37 год.

Жителі Гончарівської  громади мають якісне медичне обслуговування і комфортні, зручні умови для лікування неподалік від дому.