Різдвяний подарунок для малечі

Дата: 10.01.2018 00:11

09 січня 2018 р. в актовому залі Гончарівської гімназії пройшло дві  вистави для вихованців дитячого садка ,,Лісова казка'' та учнів 1-4 класів гімназії. У гості на новорічні  канікули  завітали актори Чернігівського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. А різдвяним подарунком для дітей  стала казка-гра «Бука». В якій діти разом з гномами, з Білочкою, Ведмедиком та Вовком грають у веселі ігри, щоб розвеселити похмурого зайчика Буку, котрий тільки буркоче і сердиться. З Білочкою вони граються з повітряними кульками, з Ведмедиком збирають мед, разом рятують Буку від Вовка. Маленькі глядачі отримали багато позитивних емоцій і зрештою, разом і Бука, і діти   зрозуміли, що головне в житті  – це мати хороших і вірних  друзів!