Зустріч з поетесою Тетяною Іванівною Пакалюк

Дата: 02.02.2018 09:37

31 січня 2018 року учні 1-5 класів Гончарівської гімназії  мали чудову нагоду познайомитися ближче з автором улюблених казкових історій Тетяною Іванівною Пакалюк.

Тетяна Іванівна – учитель за фахом, тому знає проблеми дітей і своїми творами допомагає їх вирішувати. У доробку письменниці 36 творів з цікавими сюжетами, які завжди беруться з життя. Кожна її книжка несе яскравий позитивний виховний заряд.

Наразі поетеса ознайомила дітей із своїми літературними надбаннями та представила на суд молодших школярів свої нові твори «Ввічливий скалярик», «Інші планетяни». Вона розповіла учням про вічні людські цінності: доброту, щедрість, дружбу, любов до Батьківщини, відповідальність за свої вчинки, небайдужість до людей і подій. Діти із захопленням слухали авторку, задавали питання.

Дякуємо Тетяні Пакалюк за цікаву та змістовну зустріч, бажаємо багато нових ідей та можливості їх реалізації, чекаємо її до нас у гості з новими цікавими книгами!