Фінальний турнір з волейболу на першість Чернігівського району

Дата: 25.03.2018 17:43

Сьогодні, 24 березня 2018 року, на базі Михайло-Коцюбинської гімназії з метою популяризації та розвитку волейболу, підвищення ігрового та кваліфікаційного рівня команд, залучення молоді до регулярних занять спортом п’ять  команд Чернігівського району з смт. Олишівка, Михайло-Коцюбинського, Гончарівського та села Андріївки виборювали першість району з волейболу.

Всі матчі відбувались у запеклій боротьбі. В результаті другий рік поспіль першість виборола наша команда «СКА» смт. Гончарівське, яка по ходу турніру  здобула   перемогу у  чотирьох матчах і набрала  максимальну кількість очок. Друге місце – за командою з смт. Олишівка-2, а третє місце посіла команда с. Андріївки.

Гравці та тренери нагороджені медалями, дипломами, кращі гравці команд - почесними грамотами.