Подорож у країну пернатих друзів

Дата: 28.03.2018 11:49

Весна давно вже почалася, а тепло ще затримується. І щоб, нарешті, прикликати весну, в  Смолинської ЗОШ І-ІІ ступенів учні разом з учителями традиційно напередодні весняних канікул провели Свято зустрічі птахів. В цьому році воно було незвичайним, так як проводилося у формі усного журналу «Подорож у країну пернатих друзів".

Дітвора   розділилася на три пташиних зграї: «Ластівки», «Совенята» і  «Снігурі». Всі «зграйки» перелітали із зупинки на зупинку і  виконували поставлені завдання. До них діти готувалися заздалегідь, шукали інформацію про птахів-рекордсменів, знайомилися з легендами, готували загадки  і прислів'я.

Свято пройшло на славу!  Діти впевнено демонстрували знання, змагалися  між собою,  ділилися новим.

Перемогою  в змаганнях  стала  дружба і справжня турбота про птахів.