ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 13.04.2018 17:17

Сьогоднішній  ранок  об’єднав  працівників апарату  Гончарівської селищної ради та комунального підприємства «Гончарівське» за  спільною участю  в акції «За чисте довкілля!»

Наведено належний санітарний стан в парковій зоні центральної частини селища та в зонах прибудинкових територій. Працюючи із запалом та гарним настроєм, працівники очистили територію від сміття та осіннього листя, прибрали повалені гілки, погрузили все та вивезли.

Територія центру селища  засіяла чистотою в  сонячних  променях весни.

Окрема подяка директору  ТОВ «ЗЕРНО -ЗЛАТО» Андрію Ткаченку за сприяння в проведенні акції «За чисте довкілля» і надану техніку для прибирання та вивезення сміття.

Селищна рада звертається до всіх жителів громади:  підтримати проведення акції і взяти активну участь у заходах по наведенню належного санітарного стану селища!

Тільки разом ми зможемо зробити наше рідне селище впорядкованим, чистим і охайним!