26 квітня - вшанування пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

Дата: 27.04.2018 22:28

26 квітня жителі смт. Гончарівське  як і  весь світ згадували одну з найстрашніших катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Ця подія трапилась рівно 32 роки тому, 26 квітня 1986 року о 1.23 год. за київським    часом.

Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

В центрі селища відбулося вшанування пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи та покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» за участю Гончарівського селищного голови Віталія Рудника та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

У Гончарівській гімназії пройшла година пам'яті ,, Роковини Чорнобиля''. Учнівській увазі представили фільм про трагедію на ЧАЕС. Старшокласники підготували цікаву літературно-музичну композицію. А після заходу на території гімназії було посаджено яблуні й черешні в пам'ять про ті жахливі події.