В’їзд до центру Гончарівської громади став патріотичним

Дата: 14.05.2018 14:33

В’їзд в центр Гончарівської  громади  прикрашає  яскраво-оновлений  жовто-блакитний паркан.

Активні гімназисти  Гончарівської гімназії разом з директором Ніною Рудник, заступником з навчально-виховної роботи Світланою Бортник, Людмилою Тарасенко та Надією Красножон  залюбки  поновили яскравими фарбами в’їзд до селища Гончарівське, пофарбувавши його в кольори українського прапора.

Національні синьо-жовті кольори стали вже справжнім символом єдності українського народу. Вперше фарбували його гімназисти в кольори державної символіки   весною  2014 року,   проводжаючи  перші підрозділи  військовослужбовців  танкової бригади для участі в антитерористичній операції  на сході України.

"Ми прикрасили паркан патріотичною символікою, щоб всім нагадати: Україна – єдина і любима!", – говорять з гордістю гімназисти.

Попередньо проведення такого фарбування було погоджено з місцевою  владою.