Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата: 18.05.2018 16:01

Військово-патріотичному вихованню дітей в школах Гончарівської громади приділяється особлива увага. Війна на Сході країни нагадала ще раз про те, що патріотизм треба виховувати з дитинства.

Гімназисти  на високому рівні представили Гончарівську територіальну громаду, активно взявши  участь у дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі «Джура».

Протягом декількох  днів юнаки та дівчата отримали  справжнє фізичне та духовне загартування, продемонструвавши злагоджену роботу в команді  " Гончарівські козаки". Дані змагання ще раз  підкреслили   справжній  український дух і  любов до нашої Батьківщини, до нашої країни.

Це не просто гра, це зв’язок з нашою славною історією, це виховання нашого майбутнього покоління, це розвиток нашої української держави.