Відбувся творчий звіт учнів та викладачів Гончарівської школи мистецтв

Дата: 31.05.2018 17:47

По закінченні навчального року у Гончарівській школі мистецтв відбувся творчий звіт  учнів та викладачів. Останній звітний концерт для випускників.

Традиційний звітний концерт -  хвилююча подія для тринадцяти викладачів та майже ста учнів. На творчому звіті були присутні батьки, поважні гості, жителі селища.

Школа мистецтв в цьому навчальному році показала хороші результати, а саме: перемоги на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах.

Гордість школи - це наші випускники. Сім випускників отримали свідоцтва про закінчення школи. Два з них будуть продовжувати навчання у вищих мистецьких навчальних закладах. Школа мистецтв готує підґрунтя для занять музикою, вокалом, хореографією, образотворчим мистецтвом, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури і мистецтва.

За інформацією Гончарівської школи мистецтв