Гончарівська об’єднана територіальна громада сьогодні  відсвяткувала   65-у річницю селища Гончарівське!

Центральна  площа  селища  зібрала  в дружньому родинному колі жителів не лише Гончарівської громади,  а й прилеглих сіл Слабина, Лебедівки  та Максима.

Почесними гостями свята були  директор Чернігівського Центру розвитку  місцевого самоврядування  Ірина Кудрик, голови  сусідніх Іванівської та Михайло-Коцюбинської об'єднаних  громад Сергій Гарус та Микола Завальний, сільські голови сусідніх  рад.

Як завжди урочисто і піднесено,  радісно, весело, з піснями, танцями, різноманітними дитячими атракціонами, сердечними привітаннями щирих друзів, врученнями подарунків і  вшануваннями   селищних голів та секретарів Гончарівської селищної ради  попередніх скликань проходив  День селища.

Селищний голова Віталій Рудник привітав всіх присутніх з ювілейним святом, подякував за плідну роботу працівникам установ громади. За зразкове виконання службових обов’язків, високі виробничі та наукові досягнення, особистий внесок у забезпечення розвитку економічної, соціально-культурної, військової, громадської сфер діяльності громади  та з нагоди 65-ї річниці селища Гончарівське нагородив Почесними грамотами Гончарівської селищної ради працівників та активістів селища: Бортник Світлану Петрівну, Попружну Галину Олексіївну, Єрмолаєву Любов Андріївну, Красножон Надію Іванівну, Пильник Наталію Володимирівну, Голод Аллу Павлівну, Дьоміна Олега Анатолійовича, Оксенюк Катерину Андріївну, Шабаль Тетяну Іванівну, Жаліс Анну Сергіївну, Новик Надію Михайлівну, Стельмах Віталія Григоровича, Михальчук Галину Миколаївну, Дешко Тамару Миколаївну, Куровську Румію Заматдинівну, Серідко Надію Яківну, Стецюка Василя Петровича, Падалко В’ячеслава Миколайовича, Заріцького Володимира Михайловича, Гринь Валентину Петрівну, Діаковську Катерину Олексіївну, Паперник Катерину Олександрівну, Козлянського Івана Івановича, Пипкун Наталію Григорівну, Іваха Романа Ілліча.

Ювілейний день був насичений багатьма подіями. Організовані виставкові комплекси закладів освіти демонстрували власні досягнення, говорили про успіхи колективів, учнів, про здобуті нагороди протягом навчального року. На зеленому майданчику відбувалися  спортивні змагання, на площі -  конкурс малюнка на асфальті, дитячі  атракціони, святковий концерт – пісні, танці, промови, привітання гостей, побажання, подарунки.  Серед подарунків - один з найцінніших від Слабинського сільського голови Сергія Краскова: днями на громадських слуханнях Слабинська громада підтримала ініціативу щодо приєднання до Гончарівської громади!

Спражнього колориту  свята  додав  фестиваль вуличної  їжі – спробуй смак  Гончарівської  громади, організований    майстрами і майстринями  кулінарного мистецтва.  Господарі свята пригощали  різноманітними стравами і смачними напоями. Готували  традиційну святкову кашу в польових умовах,   готували на вогні запашну, смачну рибну юшку. Кожен з присутніх  знайшов собі страву до смаку, так як були представлені найрізноманітніші смаколики і кожен  скористався    нагодою  смакувати  страви справжньої поліської кухні.

Насичену програму  гончарівцям підготували організатори свята, Гончарівська селищна рада  за підтримки  місцевих приватних підприємців.

Святковий день закінчився і всіх  попереду чекає багато справ, направлених  на  розвиток Гончарівської громади.

Всім є над чим працювати!