Вітання з Днем медичного працівника!

Дата: 15.06.2018 17:28

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, Всі працівники системи охорони здоров’я!

Прийміть щирі вітання  з Вашим професійним святом!

З Днем медичного працівника!

Вітаю  не тільки лікарів і медсестер, але й усіх тих, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів!

Ваша праця воістину героїчна і гуманна — власною добротою ви вмієте зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Скільки пацієнтів завдяки вашим старанням знову відчули щастя і радість повноцінного життя!

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа сміливо втілюйте новинки  медичної реформи, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я  людям. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею!

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших мешканців, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання!

Зі святом вас! Нехай праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю.

З повагою до Вашої праці

Гончарівський селищний голова                                                                                                                   Віталій Рудник