Гончарівська гімназія - заклад, у якому затишно всім!

Дата: 27.06.2018 12:32

Тривають поточні   ремонтні  роботи  в приміщенні Гончарівської гімназії. Оновлюються  класні кімнати, коридори, спортивна зала, їдальня.

Гончарівська гімназія – навчальний заклад, у якому  затишно всім!  Саме таким його створює клопітка  щоденна  праця  директора   навчального закладу  Ніни Рудник   та   всього  колективу. Гончарівська селищна рада  максимум  уваги приділяє  саме дітям, дбаючи і створюючи  гарні умови навчання та можливості реалізувати свої таланти поза шкільними партами. Учні та вчителі забезпечені всім необхідним для якісного навчання, згідно вимог сьогодення.

Створення комфортних умов для навчання  та виховання учнів Гончарівської  об’єднаної територіальної громади залишається важливим напрямом діяльності громади.