Шановні жителі Гончарівської територіальної громади!
Щиро вітаю  вас з  величним державним святом - Днем Конституції України
!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

Бажаю, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. А ми з вами щоденною кропіткою працею змінювали власне життя і життя нашої громади на краще!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом вас!

З повагою до  Вас

Селищний голова                                                                                                               Віталій Рудник