Сучасний арт-об'єкт  «Я люблю Гончарівське»  сьогодні встановлено при в’їзді до селища. Нова візитівка  центру Гончарівскої територіальної громади – є своєрідним освідченням в коханні до рідного селища,  яке для багатьох - це рідна домівка, що  завжди захистить і дасть притулок. Для когось – це місце проходження військової служби, а хтось саме тут зустрів своє єдине кохання і залишився  жити  назавжди.  А хтось, побувши один раз, можливо, ще довго буде повертатися спогадами в мальовничий і затишний лісовий куточок північного Полісся.

Такий яскравий подарунок зробила Гончарівська селищна рада як для місцевого населення, так і для гостей селища. «Це символ нашої любові до Гончарівського! І саме це почуття, я хочу, щоб окриляло кожного  і надихало   щодня   змінювати разом життя нашого селища і нашої громади на краще!» - так прокоментував встановлену інсталяцію і  нову фотозону селищний голова Віталій Рудник.