Село моє, для мене ти єдине!

Дата: 09.07.2018 16:17

7 липня жеведська родина святкувала День села – важливу і хвилюючу подію для кожного сільського жителя.

На правах господаря відкрив урочистості виконуючий обов’язки старости Сергій Рябус. Вітаючи односельчан зі святом, бажав міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та достатку в сім’ях, мирного неба на нашій українській землі.

Свою  концертну програму подарував ансамбль «Жеведянка». Пісенні дарунки звучали для найстарших односельців Дмитра Михайловича Тищенка та Наталії Василівни Левченко, подружжя Прохоренків, яке відсвяткувало діамантове весілля, іменинниці Ганни Пилькун та випускників школи. Всі вони отримали ще й пам’ятні  подарунки. Були нагородженні грошовими преміями за розвиток культури Марія Василівна Осипенко, за благоустрій села Тамара Анатоліївна Новик, Михайло Михайлович Симоненко, Андрій Михайлович Багрей, Борис Михайлович Семенець та Юрій Акуленко.

Приїхали привітати сусідів зі святом учасники художньої самодіяльності Смолинського будинку культури, які порадували всіх присутніх своїми піснями, інсценівками, вручили коровай господарям свята з побажаннями процвітання сільської громади.

Всі бажаючі мали змогу скуштувати юшку, взяти участь у конкурсній програмі, розіграші лотереї. Відвідувачі свята залишилися задоволені гостинністю. Урочистості пройшли за підтримки Гончарівської селищної ради  та приватних підприємців.

За інформацією

відділу культури, сім’ї, молоді та спорту