Гончарівська територіальна громада
Чернігівський район, Чернігівська область

Відбулися урочистості присвячені Дню Державного Прапора України та 27 річниці Незалежності України

 

    

 

 

 

 

                                                      На відкритих просторах села Смолин Гончарівської територіальної громади, сьогодні, зранку 23 серпня відбулася  урочиста церемонія  підняття Державного Прапора України.

    У святковому заході взяли участь Гончарівський  селищний голова Віталій Рудник, в.о. старост сіл Смолина, Козероги  Іван Смірнов та с. Жеведь - Сергій Рябус, депутати, члени виконавчого комітету Гончарівської селищної ради, керівники та працівники організацій, установ, представники громадських організацій та жителі громади.

         Опівдні в актовій залі  Гончарівської школи мистецтв відбувся святковий концерт «Україно, незборима зроду – ти душа великого народу» за участю   талановитих дітей та молоді селища.

    Селищний голова Віталій Рудник у своєму зверненні до присутніх наголосив, що сьогоднішнє свято переплітається з біллю нашого народу, боротьба за незалежність триває і сьогодні. І   на жаль, Україна платить  за кожен мирний  день занадто високу ціну – це тисячі загиблих українських воїнів, добровольців, волонтерів, десятки тисяч поранених на сході нашої держави. Ми повинні цінувати  кожен мирний день і пам’ятати, що кожна зроблена справа – це наша крапля в розбудову держави. Віталій Рудник привітав присутніх з найбільшими держаними святами, побажав всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного тепла, миру, щедрої долі, добробуту  і взаєморозуміння, сил на добрі починання і нові звершення, вагомих здобутків та досягнень в ім’я розвитку нашої України.

  Закінчилися  урочистості  в громаді  святковою  ходою війсковослужбовців 1 окремої танкової  Сіверської бригади, які  брали участь в військовому параді на Майдані Незалежності в Києві до 27-ї річниці Незалежності України. В супроводі військового оркестру в/ч А1815 вони гордо крокували центральною вулицею Гончарівського, демонструючи силу і міць українського війська.« повернутися до списку новин