З Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2018 16:51

Шановні жителі Гончарівської громади!

Вітаю Вас з всенародним державним святом -

з  Днем Незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Він відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

З нагоди свята  бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного тепла, миру, щедрої долі, добробуту  і взаєморозуміння, сил на нові звершення і добрі починання, вагомих здобутків та досягнень в ім’я розвитку нашої України!

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножуючи славу,  наповнюючи її криницю добробуту  процвітанням та благополуччям!

З повагою до Вас,

Гончарівський селищний голова                                                                                              Віталій Рудник