Свято Першого дзвоника в Гончарівській гімназії

Дата: 03.09.2018 15:49

Подвір’я  Гончарівської гімназії  сьогодні  переповнене дитячим  гоміном.  Навчальний  заклад   відкриває дружні  обійми  нового навчального року для гімназистів. Хвилювання батьків, турботливість вчителів, довгоочікувані зустрічі учнів, переплетині вересневим  ранком,  наповнили  оновлені  класні кімнати гімназії.    393  учні  розпочали  навчання в навчальному закладі.

Родинне свято з нагоди початку нового навчального року було багате на зворушливі моменти, нагородження, щирі слова та подарунки.  Слова привітань пролунали для учнів від директора гімназії  Ніни Рудник, Гончарівського селищного голови Віталія Рудника, ТВО командира військової частини Олега Гуменного з врученням подарункових  наборів  від військової частини  усім першокласникам. Шкільна родина стала більшою: тепер у ній є сім’я  першокласників. І саме вони стали першими учнями нової української школи. Дорога першокласників до Країни Знань почалася під крилами вишитих рушників та Божим благословенням.

Перша  урочиста  лінійка,   перший раз  до першого класу, перший  шкільний дзвінок!

В добру путь, дорогі наші діти! Хай ваше шкільне життя наповнюється знаннями, мудрістю, успіхами і перемогами!