Свято Першого дзвоника в Смолинській ЗОШ I-IIст.

Дата: 03.09.2018 21:40

Сьогодні, 3 вересня в Смолинській ЗОШ I-IIст. Гончарівської   громади  пройшло Свято першого дзвоника.  З самого ранку вулиці села заполонили усміхнені діти у вишиванках, адже для багатьох школярів приходити на День знань  до школи у такій формі одягу вже стало традицією. Хоч першокласників  в цьому році тільки п’ять, але це радість для маленького села.

В.о. старости с. Смолин Іван Смірнов  привітав вчителів, учнів та батьків з початком навчального року та висловив слова подяки за щоденну напружену працю, побажав щоб їхня мудрість та велич душі залишалися з вихованцями на все життя.

З вітальним словом до першокласників і до всіх присутніх звернулася директор Валентина Волощенко,  висловивши побажання, щоб першовересневе свято було сонячним, несло добрий настрій в кожен клас,  у кожну родину.

Нехай новий навчальний рік стане для кожного благодатним і щедрим, успішним і творчим на нові досягнення.