Першовересень в Жеведській ЗОШ I ст.

Дата: 04.09.2018 12:02

Перше вересня – це день знань, це свято змін, свято пізнання нового та невідомого.

Для маленького с. Жеведь це свято особливе. Воно дарує урочистий настрій всім жителям, бо живуть вони однією дружною родиною. Розділяють всі турботи, радості і жалі один з одним. В.о. старости Сергій Рябус по-особливому, по - батьківському  піклується про кожного маленького школяра. Цього навчального року - до  1 класу прийшла одна учиниця  і цей день для неї   особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя. В школі для дітей створені отпимальні умови для всебічного розвитку учня. Гончарівською селищною радою закуплені і нові меблі, і необхідний роздатковий матеріал, і нова сучасна техніка, і підключений інтернет. Для маленьких школярів їх школа є островком знань, які дарує їм їх улюблена вчителька Юлія Качаненко. І приємно, що з сьогоднішнього дня радісними та галасливими голосами дітей знову наповниться  рідна школа.