Дорогі наші військовослужбовці! Приймайте вітання з Днем танкістів!

Дата: 07.09.2018 16:20

Дорогі  наші  військовослужбовці!

Щиро вітаю Вас із Днем танкістів!
       П’ятий рік поспіль Ви, військові  танкісти, зустрічаєте своє професійне свято в умовах широкомасштабної агресії Російської Федерації проти нашої держави. У такій ситуації  ваш внесок   у відстоювання суверенітету держави та забезпечення її обороноздатності – безцінний.  Ви впевнено тримаєте контроль над ситуацією в будь-яких умовах обстановки, а при першій потребі даєте достойну відсіч ворогу.
           Ми вдячні вам за патріотизм, самовідданість та професіоналізм, за мирні наші гончарівські  ранки!
У цей урочистий день   бажаю всім  воїнам-танкістам непробивної броні, бездоганної роботи всіх вузлів і механізмів, здоров’я і блискучого професіоналізму, успіхів і надійного тилу, перемог та нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності та відновлення територіальної цілісності Української держави! Чекаємо вас вдома!

Зі святом!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою до Вас