Дитячі вітання для воїнів - танкістів

Дата: 07.09.2018 17:41

Учнівський та педагогічний колектив  Гончарівської гімназії власноруч підготували малюнки, листівки з побажаннями миру, солодощі і таким чином вирішили  привітати наших військовослужбовців 1 окремої танкової Сіверської бригади, які беруть участь в Операції об'єднаних сил ЗСУ  з професійним святом Днем танкіста. Хтось побажав щастя, здоров’я і миру, хтось — скорішого повернення додому. Кожен писав те, що хотів написати від відкритого  серця. Тому малюнки і листівки виявились надзвичайно теплими та щирими.

Директор гімназії Ніна Рудник переконана, що старання її дітей не марні. Адже подарунок від дитини – найтепліше, що може отримати серце воїна  в осінню  пору року. Вона вважає, що діти передали воїнам не просто печиво та листівки, а частинку свого серця.

А свою любов і  родинне тепло від себе педагоги передали у свіжоспеченому запашному короваї.

Зі святом вас, дорогі наші захисники!