Сьогодні, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, в с. Павлівка відбулися районні урочистості.

Юні спортсмени, вчителі та керівництво Гончарівської громади брали участь в  святкуванні та  були нагороджені цінними подарунками і  грамотами.

За вклад у розвиток фізичної культури та спорту відзначені:  Гончарівський селищний голова  Віталій Рудник, в. о. старости с. Смолин та Козероги Іван  Смирнов, вчитель фізичної культури Володимир Беда.
        Тренер-викладач ДЮСШ ПСТ "Колос" Канава Олег Володимирович разом зі своїми вихованцями, срібними призерами Всеукраїнських фінальних змагань на Кубок "Золотий колос України" з футболу 2018р. серед юнаків 2006-2007р.н., є гордістю Гончарівської громади. За свої заслуги  вони нагороджені грамотами та подарунками від Гончарівського селищного голови Віталія Рудника, районного керівництва та спортивних організацій.
Фізична культура і спорт - є запорукою здорової нації.  Гончарівський селищний голова  переконаний в цьому та робить все можливе для реалізації мрій юних спортсменів.