СТАРТУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ГО "КОЛОС" СЕРЕД КОМАНД СІЛЬСЬКИХ/СЕЛИЩНИХ РАД "КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО УКРАЇНИ 2018 РОКУ"

Дата: 21.09.2018 22:36

21 вересня у м. Ворохта Івано-Франківської області стартували всеукраїнські змагання Громадської організації ВФСТ "Колос" серед команд сільських/селищних рад "Краще спортивне село України 2018 року".

Представники сільського спорту зі всіх куточків України змагатимуться у футзалі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, перетягуванні линви, шахах і шашках.

Право представляти у цих змаганнях Чернігівщину  вибороли спортсмени Гончарівської громади разом з селищним головою Віталієм Рудником.

Сьогодні, продемонструвавши високий рівень майстерності, наша Яна  Калібаба (працівник ДП Чернігівський військовий лісгосп) зайняла 3 місце  в змаганнях з настільного тенісу.

Вітаємо Яну! Вітаємо нашу команду   і   бажаємо подальших перемог!