Гончарівська громада збільшила свої земельні наділи

Дата: 28.09.2018 12:00

На початку цього року Уряд України оприлюднив механізм, який у межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад: 31 січня прийнято розпорядження Кабінету Міністрів щодо передачі таких земельних ділянок з державної власності у комунальну власність ОТГ. Передбачається, що такий крок сприятиме прискореному розвитку сільських територій.

Вчора, 27 вересня, голови 13 ОТГ Чернігівщини отримали документи, що засвідчують передачу земель сільськогосподарського призначення у власність їх громад. Це вже другий етап передачі — перший пройшов у червні цього року. Тоді землю отримали 11 громад області.

— Щиро вітаю усіх з цією важливою подією і сподіваюся, що раціональне використання отриманої сьогодні землі дозволить суттєво і своєчасно поповнювати місцеві бюджети та, відповідно, спрямовувати кошти на розвиток ввірених вам територій, — зазначила виконуюча обов'язки голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Найбільше землі отримала Семенівська міська рада — 11143 гектари, найменше — Талалаївська селищна рада — 1277 гектарів і збільшили свої земельні наділи Бобровицька, Гончарівська, Городнянська, Деснянська, Ічнянська, Кіптівська, Комарівська, Корюківська, Лосинівська, Менська та Сосницька ОТГ. Загальна площа переданої землі — близько 70 тисяч гектарів.

За інформацією департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації