В Гончарівській  громаді відбулися урочистості  з нагоди Дня вчителя

Дата: 05.10.2018 23:23

Сьогодні в  Гончарівській  гімназії відбулися урочистості  з нагоди Дня вчителя.

З вітальними словами до присутніх освітян громади звернулися Гончарівський селищний голова Віталій Рудник, директор ТОВ «Зерно-Злато» Андрій Ткаченко, начальник відділу освіти Валентина Примак, в.о старости села Жеведь Сергій Рябус.  Віталій Миколайович привітав освітян з святом, яке сьогодні  звільняє всіх від буденності і допомагає осягнути найважливіше в житті  та  акцентував увагу на тому, що Гончарівська селищна рада не стоїть осторонь навчально-виховного процесу, підтримує впровадження інноваційних технологій та допомагає у розвитку освіти в цілому, підкреслив роль депутатського корпусу у покращенні матеріально-технічної бази навчальних закладів, у покращенні умов праці вчителів та організації навчання і виховання учнів.

За клопотання відділу освіти прийняте розпорядження, яким за високу професійну майстерність, багаторічну і сумлінну працю, змістовну плідну роботу по розвитку інтелектуально-творчих здібностей  учнів та з нагоди професійного свята кращих педагогів громади нагороджено грамотами Гончарівської селищної ради.

Теплі слова прозвучали в адрес ветеранів педагогічної праці, які прийняли участь в урочистостях.

Атмосферу свята та піднесеного настрою створювали   музичні вітання колективу "Співуче Придесення",  дівчат з тріо "Мальви". А пісенні дарунки  Олексія Лактіна, Аліни  Друзь та Ірини Недобой, залишили гарні враження у всіх присутніх.