Вітаємо нашу команду "Легенда" - учасника турніру Всеукраїнської флорбольної ліги серед юніорських команд 2003-2010р.н.

Дата: 09.10.2018 00:19

Вітаємо  нашу команду "Легенда"  - учасника турніру Всеукраїнської флорбольної  ліги серед юніорських команд 2003-2010р.н. , що відбувся   в м. Бориспіль, на паркеті місцевої ДЮСШ. 20 дитячих команд з дев’яти  областей України та Молдови змагалися за титул переможця.  Гра показала, що є чим гордитися і є до чого прагнути!

Особлива подяка тренеру з флорболу Олександру Петренку за активну підготовку вихованців до турніру.  Наполегливості юним спортсменам  у тренуваннях! Успіхів і перемог!