«Козацькі забави» на Покрову

Дата: 14.10.2018 20:35

13 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та  свята Покрови Пресвятої Богородиці в Гончарівській громаді відбулися спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави».

Привітав учасників та вболівальників змагань зі святом Гончарівський селищний голова Віталій Рудник. Побажав  всім міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, сили, щоб відроджувати кріпкий, нескорений та непоборимий козацький дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього.  А колектив «Ляльки» Гончарівської школи мистецтв порадували  своєю запальною танцювальною композицією «Козачата».

Зійшлися у козацьких поєдинках сильні тілом і духом команди-курені «Січові стрільці» (Петренко Олесандр, Петренко Ірина, Ященко Людмила, Савчук Олександр, Бортник Ростислав, Буренок Максим, Буренок Станіслав, Константюк Дмитро, Юганюк Роман) та «Нащадки козаків» (Качаненко Олександр, Качаненко Юлія, Кахановський Сергій, Овчар Вікторія, Савчук Євген, Желада Михайло, Бешанов Руслан, Черепов Владислав, Смирнов Іван). В ході заходу учасники змагалися в найрізноманітніших естафетах та конкурсах, демонструючи свій козацький запал. Перемогу в змаганнях здобула спритність та швидкість «Січових стрільців». Всі отримали максимум задоволення та були нагороджені бурхливими оплесками, грамотами і цінними подарунками.

Спортивно-розважальна програма вдалася за підтримки Гончарівського селищного голови Віталія Рудника.