Чернігівський район, Чернігівська область

З Днем захисника України!

Дорогі чоловіки і жінки - захисники нашої країни!

Родини військовослужбовців!

Дорогі  жителі Гончарівської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України!

З святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем  Українського козацтва – святом, що стало  відображенням українського героїзму, слави і доблесті всіх наших  поколінь. Сьогодні цей день є особливо важливим! Щодня українські воїни, ризикуючи своїм життям, відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором!

Ми  вдячні вам за наші мирні ранки, за сонячні дні, за спокій і безпеку в наших домівках!

Особливі слова подяки сьогодні ветеранам війни. Ви завжди будете взірцем патріотизму, незламності духу і  мужності!

Добра, здоров’я  і миру  всім! Безмежної любові і надійного родинного тилу! Професійних успіхів і перемоги!

З повагою

Гончарівський селищний голова                                                                                      Віталій Рудник