Співчуваємо...сумуємо...Вічна пам"ять Герою!

Дата: 17.10.2018 21:30

16 жовтня, близько 22:00, поблизу Мар'їнки Донецької області, у зоні ООС в результаті ведення бойових дій загинув 20-річний солдат Бойко Андрій   Юрійович, який від кулі снайпера отримав поранення в голову несумісне з життям. Андрій родом з міста Лубни, Полтавської області. Народився 19 травня 1998 року, у лютому 2017 року прийняв рішення стати на захист держави та уклав контракт із Збройними силами України. Займав посаду - номер обслуги 2 мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону, військослужбовець в/ч А1815  до останнього чесно і сумлінно виконував свій громадянський обов'язок. Боєць віддав життя, захищаючи східні кордони держави. Ми завжди пам’ятатимемо Андрія і всіх тих, хто загинув за Україну! Хто ціною власного життя виборював свободу і незалежність нашої Батьківщини!

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам'ять і вічна слава!