Сьогоднішнє  прибирання території  селища Гончарівське стало справжнім осіннім святом чистоти і порядку в громаді.

Апарат управління селищної ради та працівники КП «Гончарівське» прибрали паркову зону в центрі селища від опалого  осіннього листя, ледь примороженого першими заморозками. Колективізм, запальний настрій та теплий жовтневий день сприяли якісній  результативній  роботі.

Приєдналися до  акції чистоти і учні Гончарівської гімназії: прибравши сквер біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Діти знають, що ця територія закріплена за ними для прибирання, тому і підтримують її  постійно в належному санітарному стані.

Листя  буде вивезено комунальниками  і утилізовано шляхом компостування, що “передбачає його концентрацію в одному місці”. Тим паче, що сама природа так влаштувала: листя перетворюється на поживні речовини.

Гончарівська селищна рада докладає максимум зусиль для того, щоб зробити рідне селище затишнішим та чистішим.

Закликаємо мешканців селища підтримати ініціативу і приєднатися до прибирання прибудинкових територій і до наведення порядку у рідному селищі.