25 жовтня у Міському  Палаці Культури ім. В. Радченка  м. Чернігова пройшов IX відкритий міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Поклик серця".

Фестиваль проводиться щорічно з метою:
- пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу;
- виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого;
- пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців, авторів текстів та музики, пісень патріотичного спрямування;
- популяризації серед юнацтва та молоді кращих зразків музично-пісенної творчості.

Нагородження переможців та дипломатів відбулося 28 жовтня на гала-концерті, на якому були представлені глядачам кращі номери конкурсантів.  Начальник відділу культури, сім’ї, молоді  та спорту Гончарівської ОТГ Тетяна Якубець,  взяла участь у конкурсі та виборола почесне III місце у номінації  «Сольний спів».

Вітаємо нашу учасницю з перемогою! Хай кожен  день дарує безмежну радість, натхнення та задоволення від праці! Гордимося  Вашим талантом і бажаємо  невичерпної енергії, нових творчих досягнень та перемог!