З професійним святом! Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 02.11.2018 13:19

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України!

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», - слова Івана Франка набули сьогодні для нас  високого сенсу. Ваша праця тісно перепітається з долями людей.

Вона   сповнена гуманізму, милосердя і тепла! Ви даруєте людям надію на краще, з’являєтесь поруч у самі важчі хвилини життя, подаєте руку допомоги всім, хто цього потребує.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаю Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів!

З повагою до Вашої праці

Гончарівський селищний голова                                                                                                                       Віталій Рудник