Найкращі вітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 10.11.2018 00:05

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Ваша професія особлива! Ви покликані дарувати радість, наповнювати життя високими і світлими почуттями, торкаючись самих тонких струн людської душі.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває скарби нашої національної культури. А ваші мистецькі здобутки   – це краса і  гордість,  це - багатство нашого краю.

Бажаю всім,  хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних планів, здоров"я, благополуччя та злагоди у ваших родинах.

З повагою до вашої праці

Гончарівський голова                                                                      Віталій Рудник