Роботи по благоустрою прибудинкових територій тривають

Дата: 11.11.2018 00:01

Ініціативу по прибиранню прибудинкових територій в селищі Гончарівське підтримали жителі будинку 68 та 66 по вулиці Танкістів. Напередодні осінньої прохолоди вони традиційно, вже восьмий  рік поспіль, прибирають самостійно власні прибудинкові території та дитячу площадку від опалого осіннього листя, сухих гілок та побутового сміття.

Навіть сама погода  сприяла  проведенню господарських робіт. Тому  працювали всі з хорошим настроєм та на результат.

«Хочеться, щоб наше  селище  залишалося красивим, затишним і комфортним в будь-яку пору року  і відчувалось, що жителі  Гончарівського піклуються  і про себе і про селище водночас! », - зазначив сьогодні селищний голова Віталій Рудник,  дякуючи всім активним  учасникам  суботника.

Зустрінемо зиму  порядком, чистотою і затишком   прибудинкових територій!