До Гончарівської ОТГ приєднуються територіальні громади трьох сіл: Слабина, Мажугівки та Якубівки (Слабинська сільська рада Чернігівського району).

Дата: 13.11.2018 14:38

Відповідне розпорядження підписала сьогодні в. о. голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Гончарівської селищної ради та Слабинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».