Учні Гончарівської гімназії побували на прем'єрі драматичної поеми ,,Лісова пісня'' Лесі Українки в Чернігівському драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка

Дата: 15.11.2018 22:59

15 листопада 28 учнів Гончарівської гімназії побували на прем'єрі драматичної поеми на дві дії ,,Лісова пісня'' Лесі Українки в Чернігівському драматичному театрі імені.Т.Г.Шевченка.

У театрі - аншлаг. Немає вільних місць. У залі  учні загальноосвітніх навчальних закладів міста та області. Всі глядачі феєричного дійства… Легкі тканини, квіти, дзеркала створили враження нереальності потойбічного світу Мавки, а Калина і мати Лукаша – втілюють  приземленість реального світу. Хто винний в трагедії Мавки і Лукаша? Важко відповісти. Там, де панує розум, немає місця емоціям, а там, де основою є емоція – розум зайвий. При поєднанні Мавки і Лукаша мав би утворитися ідеальний світ, в якому емоції  і розум виступають на рівних, але як відомо, в світі  немає нічого ідеального …окрім кохання. Та не знайшовши собі місця на землі, воно все буде жити в легендах, історіях, п’єсах і на сцені.

Вистава  залишила  у  всіх неперевершені   враження та час і теми для роздумів.