21 листопада - День Гідності та свободи в Україні

Дата: 21.11.2018 16:06

Україна сьогодні відзначає День гідності та свободи вже п’ятий  рік поспіль.  21-го листопада 2013-го на Майдані розпочався масовий протест, який переріс у криваві події. Цей день асоціюється не лише з волею до незалежності українського народу, а й з тим неоціненним подвигом громадян нашої держави, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям йшли до єдиної мети – вільної України.

Нажаль, шлях до гідного майбутнього нашої держави ще триває – щодня наші віськовослужбовці  захищають територіальну цілісність України на сході нашої держави.

Від усього серця бажаю, миру всім! Щоб українці більше не були змушені захищати свою незалежність у бою. Адже тільки демократичні цінності можуть привести Україну до справжнього гідного майбутнього!

З повагою,
Гончарівський  селищний    голова                                                                   Віталій Рудник