Турнір з міні-футболу «Кубок Гончарівського» *2018

Дата: 03.12.2018 14:37

На передодні Дня  Збройних Сил України, за особистої ініціативи Гончарівського селищного голови  Віталія Рудника 01 грудня 2018 відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Кубок Гончарівського».

В турнірі взяли участь чотири команди: «СКА» селища Гончарівське, «Олімпік» смт. Михайло-Коцюбинське, «Хвиля»  с.Киїнка та  «Держслужбовець» м. Чернігів. Всі учасники наполегливо боролися за право стати найсильнішими та отримати кубок турніру. Кожен гравець показував високий спортивний рівень та бажання до перемоги.

Переможцем стала команда «Олімпік»  смт. Михайло-Коцюбинське. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА  Олександр Чаус вручив кубок та грамоти переможцям, а  сам турнір відбувся за сприяння  та фінансової підтримки  члена виконавчого комітету  Гончарівської селищної ради Сергія Солошенка.