Найкращі вітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 14:52

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники органу місцевого самоврядування Гончарівської територіальної громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування та щиру подяку за довіру, порозуміння, плідну співпрацю, ваш професіоналізм і вірність обов’язку.

На сьогодні саме на нас покладена  велика відповідальність за соціально-економічний стан  територіальної громади,  за благополуччя кожного жителя, за створення комфортних умов проживання.  Сьогодні вашою щоденною працею, патріотизмом і енергією твориться історія нашого краю.

Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднує  нас у спільному прагненні зробити нашу громаду  самодостатньою, щасливою і багатою, а кожен населений пункт впорядкованим  і  квітучим.

Бажаю вам невичерпних сил і наснаги на добрі справи, впевненості у нашому спільному майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя кожного жителя громади.

Успіхів вам у всіх починаннях і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці. Родинного благополуччя та здійснення  життєвих планів і сподівань!

З побажанням  миру, добра та міцного здоров’я

Гончарівський  селищний голова                                                                                                   Віталій Рудник