З Днем Сухопутних військ України та Днем народження бригади!

Дата: 12.12.2018 00:00

Шановні наші захисники!

Військовослужбовці  Першої окремої танкової Сіверської бригади!
Щиросердно вітаю вас з Днем Сухопутних військ та Днем народження бригади!

Саме на вас, на частини і підрозділи Сухопутних військ, що воюють на суходолі й із честю виконують поставлені завдання, сьогодні в період військового стану і повної бойової готовності  випадає основний тягар протидії ворожій агресії.

Від імені всіх жителів Гончарівської територіальної громади, я  вдячний вам, шановні військовослужбовці, за самовідданість, мужність, професіоналізм та патріотизм, які ви продовжуєте проявляти у ході проведення операції об’єднаних сил, за те, що не зробили жодного кроку назад, за те що щодня, ризикуючи власним життям  відстоюєте кожен  клаптик української землі, за  мирні наші світанки і за спокій в наших домівках.

Низько вклоняюся Героям, які віддали своє життя в ім’я нашої Незалежності та ветеранам Сухопутних військ!

Дякую кожному, хто і сьогодні, цього святкового дня боронить на сході нашу державу від ворога. Міцного здоров’я і витримки вам, бойового злагодження і незламної віри в перемогу!

Зі святом вас!

З повагою

Гончарівський селищний голова                                                             Віталій Рудник