конкурс на кращу новорічну іграшку відбувся

Дата: 19.12.2018 17:34

Одне з найцікавіших занять на Новий рік - це прикрашати ялинку.

У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, інші намагаються самостійно вписати імідж ялинки в дизайн своєї домівки.

Найкраща новорічна іграшка та, що зроблена своїми руками. Тож, напередодні Дня Святого Миколая Гончарівська  селищна рада  провела конкурс на кращу новорічну іграшку, виготовлену спільними зусиллями дітей, батьків та цілих родин!

Цього року у конкурсі взяли участь 48 дітей нашої громади. Їхні вироби експонувалися у фойє Гончарівської гімназії. Іграшки сяяли красою та неординарністю.  Серед робіт школярів цього року багато сніговичків, новорічних ялинок, Дідів Морозів, виготовлені з підсобних матеріалів (пластмасових ложок, стаканчиків), з пап'є-маше, ляльок-мотанок.  Серед усіх дітей-учасників було обрано 10 кращих робіт, автори яких були нагороджені подяками та цінними подарунками, а усі інші учасники конкурсу отримали заохочувальні призи!