Людина з відкритою душею і добрим серцем, і для кого немає питань, які не можливо вирішити!

Дата: 27.12.2018 01:19

Складні погодні умови взимку  спричиняють неабиякі незручності та складні життєві ситуації, особливо на автомобільних шляхах. Через сильний снігопад, штормовий вітер 20-25 м/сек та хуртовини на ділянці дороги с. Смолин – сел. Гончарівське утворилися снігові перемети, де товщина снігового покриву досягала  від 6 до 50см в окремих місцях. Адже, впродовж ночі 26 грудня випала немаленька норма опадів. Головний шлях сполучення з Черніговом для мешканців Гончарівського став непроїзним. І чекати на вчасну роботу спеціальної техніки  підприємства «Чернігівського олблавтодору» було б зовсім марним. Саме в такі хвилини і приходять на допомогу справжні чоловіки,  які і рішення швидко приймуть, і доведуть не на словах, а конкретними справами, що проблеми треба вирішувати швидко, а не створювати їх.

Саме таким  справжнім і дієвим керівником  є директор ТОВ «Зерно-Злато», член виконавчого комітету Гончарівської селищної ради  Андрій Ткаченко. Він з’являється тоді коли не чекають, але його допомога і підтримка вкрай необхідна. Постійний учасник всіх святкових і урочистих заходів в громаді. Так і сьогодні, зимову стихію йому вдалося ліквідувати, спрямувавши власну техніку для прочищення автомобільної дороги від снігових наметів. Це дало змогу сотням людей вирішити власні нагальні  потреби: дістатися до лікарні,  отримати вчасно медичну допомогу, прибути на військову службу, не запізнитися на роботу, школярам відвідати навчальні заклади.

Для Вас, Андріє Миколайовичу, сьогодні  слова подяки звучать від жителів Гончарівської територіальної громади! Дякуємо, за вміння сприймати чужі проблеми, як свої,  надаючи допомогу, ви даруєте радість і впевненість в кращому, за те що не стоїте осторонь гострих питань  Гончарівської громади, а допомагаєте їх вирішувати спільно! Бажаємо Вам всіляких  благ і успіхів! І хай  всі передноворічні задуми і плани збуваються, а мрії стають реальністю!