Шановні жителі та гості громади! Щасливого Нового року!

Дата: 29.12.2018 15:41

Шановні  жителі та гості громади,  дорогі колеги, партнери!

Вітаю вас з прийдешнім Новим 2019 роком!

Бажаю, щоб у Новому році все почалося по-новому: щоб були нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події!

Бажаю, щоб цей рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра.

Нехай все, що ми плануємо- обов'язково здійсниться, все, що хочемо  почати – почнеться, а що хотіли завершити – завершиться.

Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові можливості  і подарує незабутні відчуття!

Бажаю новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівних історій і  яскравих вражень!

Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у наші домівки, мир і спокій в нашу державу!

Веселих свят! Щасливого Нового року!

З повагою і любов’ю до Вас

Гончарівський селищний голова                                                                                    Віталій Рудник