3-4 січня відбулася відкрита першість Сновської ДЮСШ з міні-футболу

Дата: 05.01.2019 11:05

У турнірі приймали участь 12 команд серед дітей 2006 – 2007 років. Для наших   спортсменів новоствореної  ДЮСШ «Олімпієць»  це  почесні  перші змагання!

Традиційні привітання командам виголосили гості турніру: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець, депутат міської ради Сергій Виблов, помічник НДУ Олега Ляшка Павло Мірошниченко, директор ДЮСШ Євгеній Мудрицький, тренер футбольної команди ДЮСШ Олександр Кухаренко.

Змагання проходили активно та були насичені цікавими моментами гри. Як результат перше місце в турнірі дісталося команді Сновської ДЮСШ, друге місце виборола наша команда ДЮСШ «Олімпієць» з Гончарівська, третіми стали футболісти СДЮШОР «Юність» з Чернігова.

Найкращими гравцями визнані: Богдан Колодюк, Бабійчук Дмитро, Денис Нікитенко, Сергій Литвиненко, Антон Зенченко, Ілля Ніколаєнко.

Переможці нагороджені кубками, медалями, почесними грамотами. Руслан Кравець вручив спортивну форму команді Сновській ДЮСШ. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Сергія Виблова та Павла Мірошниченка.

Гордимося нашими спортивними досягненнями! Бажаємо нових успіхів і перемог!