Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  Комунального некомерційного підприємства

«Гончарівська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Гончарівської селищної ради

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина».
  • Проходження інтернатури за однією із спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я ».
  • Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо).
  • Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.
  • Стаж роботи за фахом — не менше 5 років.

Перелік документів:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком1;
  • резюме у довільній формі;
  • автобіографія (у випадках, визначених законодавством);
  • копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  • згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
  • конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі (конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три — п’ять років), в якому передбачаються:
  • довідка МВС про відсутність судимості;
  • медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами,  затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;
  • попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду згідно з додатком 3;
  • заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно з додатком 4;
  • підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються конкурсній комісії в запечатаному вигляді.

Термін подачі документів:

30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Документи приймаються:

до 17.00 год. 17  лютого  2019 року за адресою:  смт.Гончарівське, вул. Танкістів,11, Гончарівська селищна рада,каб. № 1 (тел. 0989880598).

За детальнішою інформацією щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов"язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов"язків звертатись до головного спеціаліста по роботі з кадрами Гончарівської селищної ради Наталії Ступницької.