Привітання з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім!

Дата: 19.01.2019 00:07

Дорогі жителі та гості нашої громади!

Вітаю Вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім!

В цей особливий, наповнений святістю день,  я побажаю     Вам  впевненості в собі, в нашому «завтра», гармонії,         душевного умиротворення, спокою та затишку. Нехай небесні сили   оберігають  ваші душі, а ангели бережуть  оселі  від зла і бід.

Здоров’я Вам! Любові, життєвої мудрості і віри! Вірте в прекрасне, в долю і вона неодмінно допоможе у скрутну хвилину. Нехай Хрещенські морози вас підбадьорять та загартують, додадуть сили і терпіння.  Це свято особливо прекрасне! Миру всім і щасливих ранків!

З Хрещенням Господнім вас!

З  повагою до Вас

Гончарівський селищний голова                                                                                                    Віталій Рудник